7 žingsniai kaip nepermokėti už maitinimo paslaugas

 

 

 

Organizuojant įvairius renginius, konferencijas ar mokymus- maitinimo paslaugos neretai priskiriamos prie antrinės svarbos darbų. Tačiau neskyrus pakankamai laiko, tinkamo maitinimo paslaugų tiekėjo paieškai, galite permokėti už gaunamas paslaugas ir negauti žadėto rezultato. Kad taip nenutiktų siūlome atkreipti dėmesi į 7 punktus, kurie padės surasti tinkamą kainos ir kokybės santykį ir bereikalo neišlaidauti.

1. Nesirinkite pirmos įmonės į kurią kreipetės. Pirminio menių užklausą pateikite bent 3 įmonėms. Susidarysite platesnį vaizdą apie siūlomų paslaugų įvairovę.

2. Negailėkite laiko įmonių patikimumui patikrinti. Komentarų ir atsiliepimų skiltys puikiai pasitarnaus šiam tikslui.Taip išvengsite nemalonių netikėtumų ir paskutinės minutės pakeitimų.

3.Gerai apsvarstykite ar siūlomų paslaugų gausa Jums tikrai būtina. Pvz.: ar būtinas aptarnaujantis personalas viso renginio metu, ar tikrai yra poreikis užsisakyti platų indų asortimentą ir t.t.

4. Nepamirškite pasiteirauti apie vygdomas akcijas, specialius pasiūlymus ir lojalumo programas.

5 . Įsitikinkite ar kitos įmonės nesuteikia tų pačių paslaugų nemokamai. Pvz.: aptarnavimo, indų, staltiesių ir t.t.

6. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į siūlomo maisto kiekį vienam asmeniui. Taip išvengsite bereikalingo pinigų ir maisto švaistymo.

7. Slūlome įsitikinti ar maitinimo paslaugų tiekėjas vygdo visus Jūsų pageidavimus. Ar vaišių gaminimui naudoja Jūsų pageidaujajamos kokybės produktus, ar aptarnaujantis personalas atitiks aprangos kodą ir t.t.